Boys Swimming

200 Yard Medley Relay
  NAME TIME
1. Talawanda 1:46.60
2. Harrison 2:02.25
200 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Ben Crowder (Sr), Talawanda 1:54.16
2. Maxx Gregg (Sr), Talawanda 2:04.38
3. CJ Wesseler (Sr), Harrison 2:07.69
4. Daniel Mullally (Jr), Talawanda 2:13.98
5. Alex Schuler (Sr), Ross 2:14.21
6. Kyle Manos (Sr), Harrison 2:15.09
7. Grant Bischoff (Jr), Harrison 2:21.20
8. Michael Nieman (Jr), Harrison 2:28.74
9. Davis Geyer (So), Ross 2:29.81
10. Asher Gibson (So), Harrison 2:34.00
11. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 2:35.56
12. kurt Browning (Fr), Edgewood 2:35.73
13. Kyle Hater (Fr), Harrison 2:47.27
14. AJ Beckman (Fr), Ross 2:57.89
15. Lucas Miller (So), Harrison 2:59.01
200 Yard I.M.
  NAME TIME
1. Blake Madden (Sr), Talawanda 2:13.03
2. Alex Carlson (Jr), Talawanda 2:13.29
3. CJ Wesseler (Sr), Harrison 2:30.49
4. Connor Norton (Fr), Ross 2:31.86
5. Wtyatt Phillips (So), Edgewood 2:34.16
6. Justin Poettker (Jr), Harrison 2:39.51
7. Michael Nieman (Jr), Harrison 2:40.17
8. Danny Reynolds (Sr), Harrison 2:43.11
9. Davis Geyer (So), Ross 2:49.32
10. Tyler Ponder (So), Ross 2:49.36
11. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 2:51.22
12. Max Baker (Jr), Talawanda 3:24.63
13. Logan Dreyer (Fr), Harrison 4:12.21
50 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Noah Femiani (So), Talawanda 23.97
2. Matthew Romans (Jr), Ross 24.84
3. Michael Nieman (Jr), Harrison 25.76
4. Kyle Manos (Sr), Harrison 25.99
5. Jeffrey McDonald (Jr), Ross 26.08
5. Connor Norton (Fr), Ross 26.08
7. CJ Wesseler (Sr), Harrison 26.39
8. Stephen Mullally (Fr), Talawanda 26.79
9. Danny Reynolds (Sr), Harrison 27.53
10. Derrick Rack (Fr), Ross 27.62
11. Hunter Neal (Sr), Ross 27.76
12. Grant Bischoff (Jr), Harrison 28.24
13. Justin Poettker (Jr), Harrison 28.26
14. Cameron Vance (Jr), Edgewood 28.43
15. Nico Jackson (So), Ross 28.74
16. Kyle Hater (Fr), Harrison 29.33
17. kurt Browning (Fr), Edgewood 30.05
18. Asher Gibson (So), Harrison 30.15
19. Davis Geyer (So), Ross 30.28
20. Ben Rickett (Fr), Ross 30.59
21. Hunter Caudill (Jr), Talawanda 30.91
22. Chad Harville (Fr), Ross 31.49
23. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 31.50
24. Gage Hanna (Fr), Ross 31.81
25. Lucas Miller (So), Harrison 31.84
26. Chad Harville (Fr), Ross 32.28
27. Donovan Casey (Fr), Harrison 33.46
28. Ethan Rye (So), Ross 34.28
29. Logan Dreyer (Fr), Harrison 40.98
100 Yard Butterfly
  NAME TIME
1. Maxx Gregg (Sr), Talawanda 59.77
2. Matthew Romans (Jr), Ross 1:01.84
3. Michael Nieman (Jr), Harrison 1:07.27
4. Danny Reynolds (Sr), Harrison 1:07.79
5. Ezekiel Groom (Jr), Talawanda 1:09.19
6. CJ Wesseler (Sr), Harrison 1:12.09
7. Nico Jackson (So), Ross 1:13.43
8. Kyle Manos (Sr), Harrison 1:15.27
9. Asher Gibson (So), Harrison 1:19.48
10. Davis Geyer (So), Ross 1:22.18
11. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 1:23.97
100 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Ben Crowder (Sr), Talawanda 48.89
2. Connor Norton (Fr), Ross 57.34
3. Michael Nieman (Jr), Harrison 57.43
4. Kyle Manos (Sr), Harrison 58.87
5. CJ Wesseler (Sr), Harrison 58.99
6. Stephen Mullally (Fr), Talawanda 59.89
7. Connor Moore (Jr), Ross 1:01.68
8. Jonah Femiani (Fr), Talawanda 1:02.13
9. Tyler Ponder (So), Ross 1:03.26
10. Grant Bischoff (Jr), Harrison 1:03.55
11. Danny Reynolds (Sr), Harrison 1:04.04
12. kurt Browning (Fr), Edgewood 1:05.43
13. Justin Poettker (Jr), Harrison 1:05.68
14. Asher Gibson (So), Harrison 1:07.54
15. Cameron Vance (Jr), Edgewood 1:07.70
16. Derrick Rack (Fr), Ross 1:09.09
17. Hunter Neal (Sr), Ross 1:10.30
18. Matthew Romans (Jr), Ross 1:10.85
19. Gage Hanna (Fr), Ross 1:12.19
20. Kyle Hater (Fr), Harrison 1:12.79
21. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 1:12.94
22. Lucas Miller (So), Harrison 1:14.89
23. Donovan Casey (Fr), Harrison 1:16.44
24. Ethan Rye (So), Ross 1:17.34
25. Logan Dreyer (Fr), Harrison 1:41.17
500 Yard Freestyle
  NAME TIME
1. Blake Madden (Sr), Talawanda 5:45.28
2. CJ Wesseler (Sr), Harrison 5:53.81
3. Alex Schuler (Sr), Ross 6:19.60
4. Grant Bischoff (Jr), Harrison 6:37.20
5. Jeffrey McDonald (Jr), Ross 6:47.75
6. Michael Nieman (Jr), Harrison 6:52.31
7. AJ Beckman (Fr), Ross 7:22.26
8. Asher Gibson (So), Harrison 7:22.46
9. Justin Poettker (Jr), Harrison 7:30.44
10. Max Baker (Jr), Talawanda 7:37.93
11. Logan Dreyer (Fr), Harrison 10:16.60
200 Yard Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Talawanda 1:36.71
2. Harrison 1:56.35
100 Yard Backstroke
  NAME TIME
1. Wtyatt Phillips (So), Edgewood 1:06.26
2. Daniel Mullally (Jr), Talawanda 1:08.31
3. Kyle Manos (Sr), Harrison 1:10.50
4. Asher Gibson (So), Harrison 1:11.04
5. Michael Nieman (Jr), Harrison 1:13.60
6. Kyle Hater (Fr), Harrison 1:17.40
7. Tyler Ponder (So), Ross 1:19.86
8. Jonah Femiani (Fr), Talawanda 1:20.02
9. Connor Moore (Jr), Ross 1:22.85
10. AJ Beckman (Fr), Ross 1:25.36
11. Hunter Caudill (Jr), Talawanda 1:30.67
12. Ethan Rye (So), Ross 1:33.26
13. Gage Hanna (Fr), Ross 1:33.46
14. Logan Dreyer (Fr), Harrison 1:56.53
15. Lucas Miller (So), Harrison 2:00.18
100 Yard Breaststroke
  NAME TIME
1. Alex Carlson (Jr), Talawanda 1:10.32
2. Noah Femiani (So), Talawanda 1:11.43
3. Ezekiel Groom (Jr), Talawanda 1:13.35
4. Justin Poettker (Jr), Harrison 1:14.90
5. Tyler Ponder (So), Ross 1:20.05
6. Connor Norton (Fr), Ross 1:20.64
7. Jeffrey McDonald (Jr), Ross 1:22.89
8. Davis Geyer (So), Ross 1:25.52
9. Hunter Neal (Sr), Ross 1:25.56
10. CJ Wesseler (Sr), Harrison 1:25.60
11. Asher Gibson (So), Harrison 1:36.25
12. Brendan Dreyer (Sr), Harrison 1:36.88
13. Logan Dreyer (Fr), Harrison 2:06.98
400 Freestyle Relay
  NAME TIME
1. Talawanda 3:45.56
2. Harrison 4:46.17