Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Hannah Lippincott (Jr) Talawanda Kings 18:55.80
2. Maddy Iden (Sr) Talawanda SWOC 19:35.60
3. Libby Farmer (Sr) Talawanda SWOC 19:41.70
4. Lilly Iden (So) Talawanda SWOC 20:09.00
5. Kylee Carver (So) Talawanda SWOC 20:17.50
6. Morgan Barnes (So) Ross Milford 20:51.10
7. Erin MacDonald (So) Ross SWOC 21:14.10
8. Natalee Fritz (So) Ross Milford 21:17.50
9. Eva Motta (Jr) Talawanda Talawanda 21:37.20
10. Emma Imhoff (Jr) Ross Lebanon 21:55.00
11. Jessica Guilfoyle (Jr) Harrison SWOC 22:10.30
12. Brooke Hubbard (Sr) Talawanda SWOC 22:12.80
13. Bella Walter (Jr) Talawanda Kings 22:18.00
14. Kylie Dearinger (So) Ross Districts VOA 22:35.10
15. Alyssa Chaney (Jr) Talawanda Kings 22:35.60
16. Grace Branscome (Fr) Harrison Districts 22:37.10
17. Dannon Lotz (So) Harrison Districts 22:41.60
18. Elizabeth Hopkins Theroux (Fr) Ross Districts VOA 22:44.20
19. Ashlynn Williams (So) Edgewood Ross Invitational 22:46.66
20. Molly Van Gorden (Fr) Talawanda SWOC 22:49.00
21. Ella Krieger (Fr) Talawanda SWOC 22:51.40
22. Hannah Farnsworth (So) Talawanda SWOC 23:04.40
23. Mazzy Ozias (Jr) Ross Milford 23:16.90
24. Tenley Issler (So) Harrison Districts 23:17.00
25. Morgan Gardner (Fr) Harrison Lebanon Invitational 23:25.30
26. Naiara Ayo-Belka (Fr) Talawanda SWOC 23:31.40
27. Emily Watt (Fr) Talawanda SWOC 23:39.20
28. Lauren Uhl (Sr) Ross Milford 23:56.10
29. Maddie Graf (Fr) Ross SWOC 24:01.50
30. Michelle Mancini (Sr) Northwest SWOC Championships 24:12.00
31. Kelly Dunn (Sr) Ross SWOC 24:35.50
32. Tina Ni (So) Edgewood Ross Invitational 24:37.77
33. Emily Davis (Sr) Harrison Lebanon Invitational 24:40.90
34. Maddie Casto (So) Ross SWOC 24:41.00
35. Hannah Imhoff (Sr) Ross SWOC 24:41.30
36. Erin Richter (Sr) Northwest SWOC Championships 24:56.00
37. Lindsey Greene (Jr) Harrison SWOC 24:58.10
38. Delaney Pauley (Sr) Edgewood Districts 24:58.30
39. Makayla Chaney (Fr) Talawanda SWOC 25:15.20
40. Zoie Zobel (Jr) Harrison Lebanon Invitational 25:23.20
41. Katie Ballantyne (Jr) Edgewood Districts 25:35.20
42. Jessica Moore (So) Edgewood Edgewood Invitational 25:52.10
43. Zaina Shindi (Jr) Harrison SWOC 25:53.50
44. Allison Henegar (Fr) Talawanda SWOC 26:02.30
45. Jovana Lambe (Fr) Edgewood Edgewood Invitational 26:14.00
46. Hannah Hoblitzell (So) Talawanda SWOC 27:04.50
47. Abigail Sears (Jr) Northwest SWOC Championships 27:16.00
48. Brooke Rice (Fr) Ross SWOC 27:38.30
49. Ella Norris (Jr) Mount Healthy Ross Invitational 27:49.00
50. Sierra Taylor (Jr) Harrison SWOC 27:49.80
51. Katie Keeler (Sr) Talawanda SWOC 27:52.60
52. Ava Dunn (Fr) Ross SWOC 27:55.00
53. Zoe Hess (So) Northwest District Meet - VOA 27:59.00
54. Lily Pfieffer (So) Edgewood Edgewood Invitational 28:05.10
55. Bella Zielinski (Fr) Ross Ross 29:22.00
56. Annie Biedenbach (So) Harrison Talawanda Invitational 30:05.50
57. Celeste Siferd (Sr) Talawanda SWOC 31:19.90
58. Jillian Berger (Sr) Talawanda Talawanda 31:38.50
59. Deborah Carter (Fr) Mount Healthy Talawanda Sunset 31:58.00
60. Jireh Banks (Fr) Mount Healthy SWOC Championships 32:57.70
61. Karlee Treadway (Sr) Edgewood Ross Invitational 34:58.00
62. Lindsey Rohrig (Jr) Northwest SWOC Championships 35:21.00
63. Nora Tobey (Fr) Talawanda Talawanda 37:41.70
64. Amelia Allen (Fr) Talawanda SWOC 38:29.60
65. Julia Harmon (Jr) Harrison Lebanon Invitational 42:57.60