Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Kiefer Bell (Sr), Talawanda Seneca East 15:22.80
2. Logan Murray (Sr), Talawanda Seneca East 16:23.50
3. Eliot Berberich (Jr), Talawanda Seneca East 16:52.30
4. Luke West Poley (Sr), Talawanda Seneca East 17:09.40
5. Addisen Kohls (So), Harrison Lebanon Invitational 17:23.90
6. Bryson Fears (Fr), Talawanda Seneca East 17:48.50
7. Jonathan Hall (Jr), Talawanda Seneca East 18:03.90
8. Daryl Zazycki (Sr), Talawanda Seneca East 18:04.80
9. Gregory Urayama (Sr), Talawanda Seneca East 18:04.90
10. Harrison Cradduck (Sr), Talawanda Seneca East 18:11.00
11. Maddox Burns (So), Talawanda Seneca East 18:11.80
12. Max Bixler (Fr), Talawanda Seneca East 18:13.60
13. Pablo Luz Grajales (So), Talawanda Miamisburg 18:37.50
14. Kenneth Rakes (Fr), Ross Lakota East Fall Classic 18:57.00
15. Alex Ream (So), Talawanda Brookville 19:03.10
16. Stephen Bright (Jr), Edgewood Neal Charske - Fairmont Firebird Inv. 19:04.50
17. Amritesh Bali (Jr), Talawanda Brookville 19:14.80
18. Jacob Farmer (Jr), Talawanda Brookville 19:20.60
19. Thomas Fisher (So), Talawanda Talawanda 19:23.90
20. Christian Farmer (Jr), Talawanda Eaton 19:24.70
21. Evan Metzger (Jr), Harrison Lebanon Invitational 19:26.70
22. Ben Schuler (Fr), Ross Lebanon Warrior Invitational 19:31.00
23. Jared Archer (Jr), Ross Lebanon Warrior Invitational 19:48.00
24. Jesse Faler (Sr), Talawanda Brookville 19:50.30
25. Owen West Poley (Sr), Talawanda Brookville 19:51.10
26. AJ Beckman (So), Ross Mason Invitational 19:52.00
27. Nikolai Johnstone (Sr), Northwest Little Miami Invitational 19:57.00
28. Tyler Ponder (Jr), Ross Lebanon Warrior Invitational 20:04.00
29. Dean Cradduck (So), Talawanda Miamisburg 20:04.90
30. Ezekiel Groom (Sr), Talawanda Brookville 20:08.10
31. Jeffrey McDonald (Sr), Ross Mason Invitational 20:10.00
32. Asher Gibson (Jr), Harrison Talawanda Invitational 20:17.30
33. Nathan Polk (Sr), Ross Mason Invitational 20:18.00
34. Levi Bidwell (So), Talawanda Hamilton 20:31.70
35. Seth Vickroy (Fr), Ross Lakota East Fall Classic 20:54.00
36. Grant Bischoff (Sr), Harrison Lebanon Invitational 20:55.00
37. Nathaniel Iden (Fr), Talawanda Brookville 20:58.60
38. Halexy Marte (Jr), Edgewood Brookville Invitational 20:59.90
39. Tyler Kirkpatrick (So), Talawanda Brookville 21:07.40
40. AJ Willis (Fr), Harrison Lebanon Invitational 21:09.80
41. Casey Dillman (So), Harrison Talawanda Invitational 21:10.10
42. Colin Bryant (Jr), Harrison Lebanon Invitational 21:13.10
43. A.J. McEldowney (So), Ross Lebanon Warrior Invitational 21:22.00
44. Trent Stewart (Fr), Edgewood Neal Charske - Fairmont Firebird Inv. 21:24.70
45. James Schenck (Jr), Edgewood Eaton Invitational 21:27.60
46. Jeremiah Singleton (Jr), Mt. Healthy Brookville 21:29.50
47. Luke Chapin (Sr), Northwest Hamilton Invitational 21:41.00
48. Rowan Kornylak (Fr), Talawanda Miamisburg 21:44.80
49. Anthony Greene (Jr), Talawanda Eaton 21:49.90
50. Francis Bungabong (Sr), Northwest Little Miami Invitational 21:54.00
51. Kurt Browning (So), Edgewood Brookville Invitational 21:54.60
52. Jonah Femiani (So), Talawanda Brookville 21:59.80
53. Luke Jackson (So), Edgewood Neal Charske - Fairmont Firebird Inv. 22:07.20
54. Devin Fliter (Fr), Harrison Lebanon Invitational 22:30.40
55. Isaiah Delafield (Fr), Harrison Lebanon Invitational 22:35.60
56. Mathias Yohannes (Jr), Northwest Little Miami Invitational 22:45.00
57. Mark Radcliffe (Sr), Harrison Lebanon Invitational 22:54.70
58. Yuri Bair (Fr), Edgewood Neal Charske - Fairmont Firebird Inv. 22:59.40
59. Kai Brown (Jr), Talawanda Miamisburg 23:10.90
60. Fabricio Villanueva-Fernandez (Fr), Talawanda Eaton 23:20.50
61. Thomas Harper (Fr), Talawanda Brookville 23:33.70
62. Kyle Lill (Fr), Harrison Lebanon Invitational 23:56.80
63. Seth Hopkins (Sr), Harrison Lebanon Invitational 24:11.70
64. Noah Denson (So), Northwest Little Miami Invitational 24:18.00
64. Eli Kaufman (Fr), Ross Lakota East Fall Classic 24:18.00
66. Zach Cannon (Fr), Harrison Lebanon Invitational 24:18.30
67. Noah Femiani (Jr), Talawanda Eaton 24:24.40
68. Deakon Johnstone (So), Northwest Talawanda Sunset Invitational 24:30.00
69. Seti Stevenson (Jr), Mt. Healthy Brookville 24:38.20
70. Jaime Contreras (So), Northwest Hamilton Invitational 24:44.00
71. Lucas Miller (Jr), Harrison Talawanda Invitational 24:49.00
72. Landen Breeden (Fr), Ross Mason Invitational 24:54.00
73. Nathnael Yohannes (Fr), Northwest Little Miami Invitational 25:06.00
74. Liam Chapin (So), Northwest Little Miami Invitational 25:12.00
75. Josh Sears (Fr), Northwest Little Miami Invitational 25:19.00
76. Braxton Hearn (So), Edgewood Neal Charske - Fairmont Firebird Inv. 25:32.30
77. Austin Hemmerle (Sr), Harrison Lebanon Invitational 25:36.50
78. Nick Wong (Sr), Harrison Lebanon Invitational 25:46.60
79. Evan Messner (So), Talawanda Miamisburg 26:17.20
80. David Carr (So), Ross Lebanon Warrior Invitational 26:39.00
81. Shr-Shiang Moore (Jr), Talawanda Talawanda 26:56.20
82. Cole Capone (Sr), Edgewood Brookville Invitational 27:52.00
83. Landon Anderson (So), Harrison Talawanda Invitational 27:58.10
84. Chucky Richter (Jr), Northwest Hamilton Invitational 28:05.00
85. Jack Heitger (Jr), Talawanda Eaton 29:13.10
86. Muhammed Khan (So), Talawanda Hamilton 29:15.10
87. Peter Bungabong (So), Northwest Little Miami Invitational 29:23.00
88. Camron Needham (Jr), Edgewood Eaton Invitational 30:18.10
89. Sam Brecher (So), Northwest Hamilton Invitational 30:20.00
90. Andrew Roush (Sr), Harrison Talawanda Invitational 30:57.40
91. Matt Jones (Sr), Northwest Little Miami Invitational 33:46.00
92. Owen King (Jr), Talawanda Eaton 34:35.40