Boys Track - Statistics

100 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Derrick Martin Mount Healthy :11.27
2. Lucas Patten Little Miami :11.31
3. Yaw Osei-Tutu Little Miami :11.40
4. Jamal Kelley Mount Healthy :11.53
5. Wade Phillips Edgewood :11.57
6. Dalton Miller Ross :11.79
7. Jace Fette Harrison :11.81
8. Cameron Goode Northwest :11.85
9. Darius Thomas Mount Healthy :11.87
10. Peyton Etheridge Little Miami :11.90
11. Tyler Engelhard Talawanda :11.93
12. Julian Davis Mount Healthy :11.96
13. Harry Cromwell Harrison :12.01
14. James Moore Northwest :12.03
14. Levi Tidwell Harrison :12.03
16. Jaaron Waller Mount Healthy :12.05
17. David Russell Northwest :12.06
18. Jalian Davis Mount Healthy :12.10
19. Hunter Baumann Ross :12.11
20. Mekhi Bouldin Ross :12.26
21. Daniel Mullally Talawanda :12.34
22. Sean Harkness Mount Healthy :12.36
23. Cameron Vance Edgewood :12.44
24. Shawn McDaniel Northwest :12.46
25. Mitch Ahrens Ross :12.62
26. Reagan Shepherd Talawanda :12.63
27. Brenden Sevier Ross :12.67
28. Ekiko Besingi Edgewood :12.72
29. Caleb Kent Talawanda :13.01
30. Daniel Quao Northwest :13.02
31. Alex Van Landeghem Talawanda :13.08
32. Charles Hamm Little Miami :13.20
32. Liam Delanoy Little Miami :13.20
34. Nate Heinrich Talawanda :13.27
35. Trey Gastrich Little Miami :13.30
36. Brayden Owen Ross :13.36
37. Dalton Howard Talawanda :13.39
38. Caleb Staton Talawanda :13.49
39. Jalen Martin Northwest :13.54
40. Jesse Arnet Little Miami :13.60
40. Joe Van Cleave Little Miami :13.60
42. Connor Wells Talawanda :13.63
43. Julian Boone Little Miami :13.80
44. Shae Dillingham Talawanda :13.81
45. Mason Schwartz Talawanda :13.82
45. Preston Lawson Ross :13.82
47. Connor Fluhart Edgewood :13.83
48. Jacob Jones Talawanda :14.00
49. Conner Close Little Miami :14.10
49. Blake Loudermilk Ross :14.10
49. Christopher Fortenberry Little Miami :14.10
52. Daniel Milders Talawanda :14.12
53. Elijah Ward Talawanda :14.27
54. Fletcher MacMurdo Harrison :14.37
55. Kyle Gardner Talawanda :14.65
56. Wyatt Frederick Harrison :15.26
57. Ben Belisle Talawanda :15.56
58. Joey Haynes Ross :17.09
200 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Derrick Martin Mount Healthy :23.29
2. Lucas Patten Little Miami :23.40
3. Wade Phillips Edgewood :23.59
4. Keith Carpenter Northwest :23.75
5. Keith Love Northwest :24.07
6. Dalton Miller Ross :24.17
7. Jalian Davis Mount Healthy :24.31
8. Yaw Osei-Tutu Little Miami :24.40
9. Levi Tidwell Harrison :24.46
10. Julian Davis Mount Healthy :24.48
11. Harry Cromwell Harrison :24.49
12. Jordan Marsh Northwest :24.50
13. Cordell Oeder Little Miami :24.60
14. Maguire Smith Harrison :24.68
15. James Moore Northwest :24.70
15. Ryan Kerman Little Miami :24.70
17. Isaiah Keeling Harrison :24.90
18. Jaaron Waller Mount Healthy :24.95
19. Tyler Engelhard Talawanda :24.99
20. Dhruv Dinesh Little Miami :25.20
21. Peyton Etheridge Little Miami :25.30
22. Daniel Mullally Talawanda :25.64
23. Mitch Ahrens Ross :25.74
23. Mekhi Bouldin Ross :25.74
25. Brenden Sevier Ross :25.75
26. Isaiah Benson Northwest :25.82
27. Deshaun Davis Mount Healthy :25.89
28. Kasey Turman Talawanda :25.94
29. Nathaniel Crowder Little Miami :26.10
30. Caleb Gaines Northwest :26.17
31. Joey Haynes Ross :26.31
32. Reagan Shepherd Talawanda :26.50
33. Charles Hamm Little Miami :26.60
34. Jared Munoz Little Miami :26.70
34. Liam Delanoy Little Miami :26.70
36. Anthony Dowers Talawanda :26.94
36. Brayden Owen Ross :26.94
38. Alex Van Landeghem Talawanda :27.02
39. Jalyn Johnson Mount Healthy :27.06
40. Thomas Black Mount Healthy :27.19
41. Shae Dillingham Talawanda :27.21
42. Nate Heinrich Talawanda :27.32
43. Caleb Staton Talawanda :27.43
44. Connor Wells Talawanda :27.50
45. Calvin Boedecker Little Miami :27.60
45. Ethan Campbell Little Miami :27.60
47. Zach Hojak Edgewood :27.89
48. Jalen Martin Northwest :27.94
49. Brandon Grace Northwest :27.95
50. Elijah Ward Talawanda :28.02
51. Mason Schwartz Talawanda :28.03
52. Ryan Spencer Talawanda :28.46
53. Jacob Jones Talawanda :28.86
54. Christopher Fortenberry Little Miami :29.00
54. Caleb Kent Talawanda :29.00
56. Alex Ward Little Miami :29.28
57. Preston Lawson Ross :29.34
58. Daniel Milders Talawanda :29.71
59. Blake Loudermilk Ross :29.72
60. Aaron Wanko Talawanda :29.76
61. Fletcher MacMurdo Harrison :30.16
62. Josh Curry Talawanda :30.38
63. Kyle Gardner Talawanda :30.75
64. Wyatt Frederick Harrison :32.30
65. Ben Belisle Talawanda :32.70
400 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Justin Abrams Mount Healthy :52.62
2. Brennan Mcintosh Edgewood :53.68
3. Keith Love Northwest :53.82
4. Chris Pavon Mount Healthy :54.37
5. Yaw Osei-Tutu Little Miami :54.60
6. Isaiah Keeling Harrison :54.63
7. Ryan Kerman Little Miami :55.00
8. Levi Tidwell Harrison :55.35
9. Maguire Smith Harrison :55.38
10. D'Narius Thomas Mount Healthy :55.66
11. Brayden Gray Mount Healthy :55.87
12. Tyler Sharp Talawanda :56.13
13. Joseph Daku Little Miami :56.40
13. Jacob Richards Little Miami :56.40
15. Mitch Ahrens Ross :56.63
16. Ceasar LeGrandier Northwest :56.76
17. Isaiah Benson Northwest :57.03
18. Joseph Chacon Little Miami :57.19
19. Mekhi Bouldin Ross :57.39
20. Owen Massung Northwest :57.46
21. Jared Munoz Little Miami :57.60
22. Jaxx Browning Harrison :57.61
23. Steven Grau Northwest :58.22
24. Isaac Sansone Little Miami :58.49
25. Jalyn Johnson Mount Healthy :58.85
26. Steven Knebel Ross :59.59
27. Presley Blackmon Edgewood 1:00.26
28. Brayden Owen Ross 1:00.44
29. Dalton Howard Talawanda 1:00.48
30. Ryan Spencer Talawanda 1:00.78
31. Shae Dillingham Talawanda 1:01.44
32. Ryan Hassane Northwest 1:01.58
33. Kevin White Mount Healthy 1:01.66
34. Calvin Boedecker Little Miami 1:01.70
35. Caleb Gaines Northwest 1:02.42
36. Joey Haynes Ross 1:02.66
37. Isaac Banks Edgewood 1:02.77
38. Connor Wells Talawanda 1:02.86
39. Kalel Murray Mount Healthy 1:02.92
40. Ethan Campbell Little Miami 1:03.00
41. Calvin Boedecker Little Miami 1:03.32
42. KyJuan Williams Northwest 1:03.64
43. Ethan Campbell Little Miami 1:03.86
44. Jake Roberts Harrison 1:03.99
45. Caleb Staton Talawanda 1:04.09
46. Alex Ward Little Miami 1:04.70
47. Preston Lawson Ross 1:05.33
48. Jacob Jones Talawanda 1:06.23
49. Arthur DeBoer Talawanda 1:06.44
50. Blake Loudermilk Ross 1:06.47
51. Daniel Quao Northwest 1:06.61
52. Fletcher MacMurdo Harrison 1:08.65
53. Elijah Ward Talawanda 1:08.89
54. Daniel Milders Talawanda 1:10.38
55. Wyatt Frederick Harrison 1:12.02
56. Josh Curry Talawanda 1:13.35
800 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Kiefer Bell Talawanda 2:00.66
2. David Kraushar Talawanda 2:04.22
3. Brennan Mcintosh Edgewood 2:06.76
4. Justin Abrams Mount Healthy 2:08.12
5. Joseph Chacon Little Miami 2:08.20
6. Jens Bartel Talawanda 2:09.65
7. Logan Murray Talawanda 2:10.29
8. Ryan Kerman Little Miami 2:11.00
9. Joseph Daku Little Miami 2:11.90
10. Garrett Stiehl Edgewood 2:12.60
11. Kyle Funk Harrison 2:14.08
12. Chris Pavon Mount Healthy 2:14.63
13. D'Narius Thomas Mount Healthy 2:15.51
14. Dhruv Dinesh Little Miami 2:17.00
15. Shawn Bell Mount Healthy 2:17.14
16. Nathan Polk Ross 2:18.41
17. Austin Ashcraft Ross 2:18.61
18. Ethan Hamilton Talawanda 2:18.77
19. Johnny Faler Talawanda 2:19.15
20. Alex Sipniewski Harrison 2:19.65
21. Brayden Arthur Little Miami 2:20.11
22. John Schrage Harrison 2:21.09
23. Brenden Wurzelbacher Ross 2:21.36
24. Matthew White Mount Healthy 2:21.99
25. Kason Berry Northwest 2:22.69
26. Devin Roth Northwest 2:23.11
27. William Zegarski Little Miami 2:23.40
27. William Zegarski Little Miami 2:23.40
29. Nick Payne Harrison 2:24.04
30. Gabe Schmucker Little Miami 2:24.19
31. Joshua Ackermann Northwest 2:24.47
32. Andrew Roush Harrison 2:25.21
33. Jon Walker Little Miami 2:25.40
34. Jake Roberts Harrison 2:26.54
35. Alex Schuler Ross 2:26.59
36. Samuel Herrmann Harrison 2:26.78
37. Nathan Pakozdi Little Miami 2:26.85
38. Dalton Owens Edgewood 2:26.89
39. Davis Ballard Harrison 2:27.80
40. Spencer Loftin Little Miami 2:28.45
41. Joe Quatman Little Miami 2:29.90
42. Robert Schonlau Talawanda 2:30.87
43. Owen Massung Northwest 2:30.93
44. Connor Woodin Talawanda 2:32.28
45. Owen West Poley Talawanda 2:32.65
46. Chase Schwitaski Edgewood 2:35.38
47. Alex Hatte Little Miami 2:36.40
48. Bryan Jacobs Mount Healthy 2:37.87
49. Troy Dold Harrison 2:38.46
50. Rocco Tomasetti Little Miami 2:38.48
51. Jacob Guilfoyle Harrison 2:38.68
52. Maurice Stearns Mount Healthy 2:38.95
53. Mark Radcliffe Harrison 2:38.99
54. Nikolai Johnstone Northwest 2:39.08
55. Abe Shindi Harrison 2:39.50
56. Jared Leonhart Edgewood 2:40.14
57. Justin Crain Northwest 2:40.73
58. Greg Urayama Talawanda 2:42.93
59. Harrison Cradduck Talawanda 2:44.69
60. Austin Hemmerle Harrison 2:49.17
61. Jake Gentry Little Miami 2:50.14
62. Isaac Banks Edgewood 2:55.29
63. Jacob Smearsoll Little Miami 2:58.66
64. Will Berting Ross 3:07.54
1600 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Kiefer Bell Talawanda 4:36.12
2. David Kraushar Talawanda 4:36.24
3. Brennan Mcintosh Edgewood 4:51.80
4. Jens Bartel Talawanda 4:52.51
5. Logan Murray Talawanda 4:52.63
6. Andrew Biddle Little Miami 4:57.50
7. Garrett Stiehl Edgewood 4:58.43
8. Luke West Poley Talawanda 4:58.93
9. Kyle Funk Harrison 4:59.27
10. William Zegarski Little Miami 4:59.57
11. James Palmer Ross 4:59.70
12. Nathan Polk Ross 5:00.42
13. Alex Schuler Ross 5:05.00
14. Drew Berg Little Miami 5:06.21
15. Shawn Bell Mount Healthy 5:07.51
16. Steven Knebel Ross 5:09.79
17. Nathan Pakozdi Little Miami 5:11.20
18. Paul Southwick Ross 5:11.60
19. Andrew Roush Harrison 5:11.80
20. Daniel Sawdai Talawanda 5:12.53
21. Nick Payne Harrison 5:12.76
22. Joshua Ackermann Northwest 5:16.96
23. Adam Holtcamp Little Miami 5:17.20
24. Alex Sipniewski Harrison 5:17.28
25. Andrew Hyde Northwest 5:18.65
26. Caleb Smiley Mount Healthy 5:19.02
27. Kyle Hoskins Harrison 5:20.01
28. Austin Ashcraft Ross 5:20.34
29. Quinn Kissell Talawanda 5:21.09
30. Ben Farmer Talawanda 5:21.66
31. Connor Woodin Talawanda 5:22.52
32. Kason Berry Northwest 5:23.58
33. Gabe Schmucker Little Miami 5:24.10
34. D'Narius Thomas Mount Healthy 5:26.41
35. Matthew White Mount Healthy 5:28.64
36. Brenden Wurzelbacher Ross 5:29.43
37. Joe Quatman Little Miami 5:30.20
38. Devin Roth Northwest 5:30.26
39. Owen West Poley Talawanda 5:33.95
40. Alex Hatte Little Miami 5:35.30
41. Abe Shindi Harrison 5:36.82
42. Davis Ballard Harrison 5:37.17
43. Ethan Hamilton Talawanda 5:41.27
44. Robert Schonlau Talawanda 5:41.39
45. Brayden Arthur Little Miami 5:41.77
46. Chase Schwitaski Edgewood 5:42.38
47. Mark Radcliffe Harrison 5:43.35
48. Spencer Loftin Little Miami 5:43.70
49. Samuel Schenck Edgewood 5:44.07
50. Nikolai Johnstone Northwest 5:44.65
51. Samuel Herrmann Harrison 5:44.92
52. Greg Urayama Talawanda 5:45.85
53. Jared Leonhart Edgewood 5:51.82
54. Jake Gentry Little Miami 5:54.70
55. Bryan Jacobs Mount Healthy 5:56.59
56. Harrison Cradduck Talawanda 5:58.23
57. Jake Roberts Harrison 6:00.16
58. Austin Hemmerle Harrison 6:08.36
59. Jacob Guilfoyle Harrison 6:09.10
60. Patrick Johnson Little Miami 6:09.11
61. Jacob Smearsoll Little Miami 6:19.57
62. Skyler Griffis Mount Healthy 6:20.86
63. Troy Dold Harrison 6:21.82
64. Will Berting Ross 6:50.98
3200 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. David Kraushar Talawanda 10:12.63
2. Paul Southwick Ross 10:43.43
3. William Zegarski Little Miami 10:47.40
4. Luke West Poley Talawanda 10:49.15
5. Chayce Helms Harrison 10:53.26
6. Dylan McGlothin Edgewood 10:56.29
7. Shawn Bell Mount Healthy 11:00.16
8. Alex Schuler Ross 11:00.89
9. Andrew Biddle Little Miami 11:09.24
10. Quinn Kissell Talawanda 11:15.75
11. Ben Farmer Talawanda 11:16.96
12. Will Palmer Ross 11:18.15
13. Garrett Stiehl Edgewood 11:20.96
14. Joshua Ackermann Northwest 11:22.03
15. Nick Payne Harrison 11:24.90
16. Adam Holtcamp Little Miami 11:30.32
17. D'Narius Thomas Mount Healthy 11:38.24
18. Abe Shindi Harrison 11:51.37
19. Andrew Hyde Northwest 11:51.41
20. Andrew Roush Harrison 11:52.09
21. Owen West Poley Talawanda 11:53.69
22. Daniel Sawdai Talawanda 11:58.64
23. Nikolai Johnstone Northwest 12:17.66
24. Jake Roberts Harrison 12:30.62
25. Caleb Smiley Mount Healthy 12:37.76
26. Drew Berg Little Miami 12:55.70
27. Mark Radcliffe Harrison 13:27.47
28. Bryan Jacobs Mount Healthy 13:35.63
29. Skyler Griffis Mount Healthy 15:18.51
110 Meter High Hurdles
  NAME SCHOOL TIME
1. Quentin Anderson Mount Healthy :16.03
2. Justin Browning Talawanda :16.08
3. Hassan Emory Mount Healthy :16.14
4. Cordell Oeder Little Miami :16.80
5. Dhruv Dinesh Little Miami :17.37
6. Keith Carpenter Northwest :17.58
7. Cedric Lampkin Northwest :17.82
7. Riley Payne Edgewood :17.82
9. Kirk Chance Mount Healthy :18.36
10. Jed Sisco Little Miami :18.57
11. Simon Huxoll Little Miami :19.41
12. Daniel Mullally Talawanda :19.68
13. Jacob Schepmann Little Miami :19.90
14. Kyle Pieratt Edgewood :20.05
15. Danny Reynolds Harrison :20.14
16. Aaron Wanko Talawanda :20.45
17. Isaiah Wolf Edgewood :20.51
18. Damien Sullivan Edgewood :20.67
300 Meter IM Hurdles
  NAME SCHOOL TIME
1. Quentin Anderson Mount Healthy :42.09
2. Hassan Emory Mount Healthy :42.52
3. Jace Fette Harrison :43.09
4. Keith Carpenter Northwest :43.35
5. Cordell Oeder Little Miami :44.20
6. Dhruv Dinesh Little Miami :45.59
7. Kirk Chance Mount Healthy :45.84
8. Daniel Mullally Talawanda :46.40
9. Kevin White Mount Healthy :47.02
10. Ryan Purdy Edgewood :48.15
11. Simon Huxoll Little Miami :48.40
12. Brenden Sevier Ross :48.84
13. Cedric Lampkin Northwest :48.90
14. Danny Reynolds Harrison :48.92
15. Riley Payne Edgewood :49.11
16. Keistin Carpenter Northwest :49.79
17. Jacob Schepmann Little Miami :49.90
18. Zach Hojak Edgewood :50.67
19. Isaiah Wolf Edgewood :51.49
20. Aaron Wanko Talawanda :57.72
400 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Mount Healthy :44.16  
2. Northwest :44.95  
3. Little Miami :46.80  
4. Talawanda :47.07  
5. Ross :47.19  
6. Edgewood :47.28  
800 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Mount Healthy 1:33.95  
2. Harrison 1:34.88  
3. Little Miami 1:34.90  
4. Northwest 1:39.05  
5. Ross 1:40.11  
6. Talawanda 1:42.48  
7. Edgewood 1:45.03  
1600 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Mount Healthy 3:38.69  
2. Harrison 3:38.85  
3. Little Miami 3:40.50  
4. Talawanda 3:40.99  
5. Edgewood 3:44.23  
6. Northwest 3:57.54  
7. Ross 3:59.04  
3200 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Talawanda 8:34.34  
2. Little Miami 8:42.50  
3. Mount Healthy 8:43.64  
4. Edgewood 9:04.39  
5. Harrison 9:16.19  
6. Ross 9:21.40  
7. Northwest 9:42.43  
6400 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Little Miami 20:28.50  
Shotput
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Anthony Jackson Mount Healthy 44'02.00"
2. Noah Hill Northwest 43'11.00"
3. Isaac Hamilton Edgewood 43'08.00"
4. Will Mischke Ross 43'03.00"
5. Lonnie Phelps Mount Healthy 42'05.00"
6. Daniel Larkins Harrison 42'02.00"
7. Diego Neri Northwest 41'02.00"
8. Sam Everson Edgewood 39'08.00"
9. Zaree Franklin Mount Healthy 39'03.50"
10. Thomas Hickman Talawanda 38'09.00"
11. Jodiyah Howard Mount Healthy 37'07.00"
12. Hunter Fletcher Little Miami 37'02.00"
13. Cesear Neri Northwest 36'10.00"
14. Julian Boone Little Miami 36'07.00"
15. Jude Hess Ross 36'01.50"
16. Koby Brown Northwest 35'08.00"
17. Koby Tomoye Mount Healthy 35'06.00"
18. Cortez Huckleby Mount Healthy 34'08.00"
19. Jackson Gifford Ross 34'05.00"
20. Drake Swango Harrison 34'04.00"
21. Tim Farley Edgewood 32'07.00"
22. Nick Wong Harrison 32'04.00"
23. Jesse Campbell Talawanda 32'00.00"
24. Ryan Dearinger Northwest 31'05.50"
25. Jacob Davis Ross 31'00.00"
26. Izri Julious Northwest 30'09.50"
27. Josh Nelson Talawanda 30'08.00"
28. Samuel Courter Northwest 30'03.00"
29. Conner Close Little Miami 29'05.00"
30. Austin Jenkins Little Miami 28'10.00"
31. Kaleb Davis Northwest 28'03.00"
32. William Hinton Mount Healthy 27'10.00"
33. Terrin Jackson Harrison 27'05.50"
34. Ethan Zhou Talawanda 27'05.00"
35. Jon Walker Little Miami 27'04.00"
36. Anthony Montemurro Harrison 26'00.50"
37. Andrew Jeffries Northwest 25'11.50"
38. Andy Roberts Harrison 25'07.00"
39. Ethan Bowling Talawanda 24'08.50"
40. Ian Balish Talawanda 23'02.00"
41. Max Bailey Little Miami 22'05.00"
42. Josh Curry Talawanda 20'04.50"
43. Max Damron Talawanda 19'10.00"
Discus
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Isaac Hamilton Edgewood 133'01.00"
2. Noah Hill Northwest 122'10.00"
3. Thomas Hickman Talawanda 122'08.00"
4. Jodiyah Howard Mount Healthy 122'06.00"
5. Cortez Huckleby Mount Healthy 116'00.00"
6. Will Mischke Ross 114'08.00"
7. Jackson Gifford Ross 113'09.00"
8. Cesear Neri Northwest 106'10.50"
9. Jon Walker Little Miami 106'08.00"
10. Daniel Larkins Harrison 105'07.00"
11. Jude Hess Ross 103'11.00"
12. Jace Fette Harrison 103'07.00"
13. Julian Boone Little Miami 94'00.00"
14. Drake Swango Harrison 93'09.00"
15. Nick Wong Harrison 90'07.00"
16. Sam Everson Edgewood 90'03.00"
17. Anthony Montemurro Harrison 88'03.50"
18. Samuel Courter Northwest 87'02.00"
19. Josh Nelson Talawanda 86'04.00"
20. Jacob Davis Ross 85'06.00"
21. Koby Brown Northwest 84'09.00"
22. Jesse Campbell Talawanda 83'00.00"
23. Koby Tomoye Mount Healthy 80'07.00"
24. Terrin Jackson Harrison 78'00.00"
25. Kaleb Davis Northwest 76'07.00"
26. Andy Roberts Harrison 76'00.00"
27. Josh Curry Talawanda 69'09.00"
28. Tim Farley Edgewood 69'05.00"
29. Andrew Jeffries Northwest 68'08.00"
30. Austin Jenkins Little Miami 67'06.00"
31. Caiden Grimes Mount Healthy 67'01.00"
32. Ethan Bowling Talawanda 66'05.00"
33. Ryan Dearinger Northwest 65'10.00"
34. Conner Close Little Miami 65'02.00"
35. Max Bailey Little Miami 61'06.00"
36. Max Damron Talawanda 60'04.00"
37. Ethan Zhou Talawanda 54'09.00"
38. Younes Benghanem Mount Healthy 54'00.00"
39. Ian Balish Talawanda 53'09.00"
40. Dhruv Dinesh Little Miami 6'09.00"
Long Jump
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Keith Carpenter Northwest 26'03.00"
2. Brayden Gray Mount Healthy 20'01.00"
3. Justin Abrams Mount Healthy 19'09.00"
3. Mykell Beck Mount Healthy 19'09.00"
5. Lucas Patten Little Miami 19'05.00"
5. Cordell Oeder Little Miami 19'05.00"
7. Tyler Engelhard Talawanda 19'04.50"
8. Maguire Smith Harrison 18'10.00"
9. Collin Walls Mount Healthy 18'07.00"
10. Kyle Funk Harrison 18'06.50"
11. Isaiah Wolf Edgewood 18'06.00"
12. Jed Sisco Little Miami 18'04.00"
13. Riley Payne Edgewood 18'03.25"
14. Jacob Schepmann Little Miami 17'10.00"
15. Nathaniel Crowder Little Miami 17'08.00"
16. Dillon Smith Talawanda 17'05.25"
17. Mitch Ahrens Ross 17'04.50"
18. Justin Browning Talawanda 17'00.00"
19. Shae Dillingham Talawanda 16'11.75"
20. Mekhi Bouldin Ross 16'11.00"
21. Daniel Mullally Talawanda 16'09.50"
22. Joe Van Cleave Little Miami 16'08.50"
23. Steven Grau Northwest 16'04.00"
23. Elijah Ward Talawanda 16'04.00"
25. Trey Gastrich Little Miami 16'03.75"
26. Kasey Turman Talawanda 16'01.50"
27. Daijon Jones Northwest 15'04.00"
28. KyJuan Williams Northwest 14'11.00"
29. Jesse Arnet Little Miami 14'00.25"
30. Parker Ratliff Edgewood 13'10.00"
High Jump
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Mykell Beck Mount Healthy 6'07.00"
2. Lonnie Phelps Mount Healthy 5'10.00"
3. Jed Sisco Little Miami 5'08.00"
3. Ryan Kerman Little Miami 5'08.00"
3. Levi Tidwell Harrison 5'08.00"
6. Hunter Baumann Ross 5'06.00"
6. Joe Van Cleave Little Miami 5'06.00"
6. Dillon Smith Talawanda 5'06.00"
6. Thomas Hickman Talawanda 5'06.00"
6. Nigel McKinney Mount Healthy 5'06.00"
6. Jaxx Browning Harrison 5'06.00"
12. Nick Davis Ross 5'04.00"
13. Isaiah Keeling Harrison 5'02.00"
14. Simon Huxoll Little Miami 5'00.00"
15. Elijah Ward Talawanda 4'10.00"
15. Connor Wells Talawanda 4'10.00"
Pole Vault
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Justin Abrams Mount Healthy 15'00.00"
2. Jed Sisco Little Miami 14'04.00"
3. Nick Davis Ross 11'00.00"
4. Caleb Staton Talawanda 10'06.00"
4. Anthony Dowers Talawanda 10'06.00"
6. Olathe Seigla Edgewood 10'00.00"
7. Garrett Stiehl Edgewood 9'06.00"
7. Kasey Turman Talawanda 9'06.00"
7. Chris Pavon Mount Healthy 9'06.00"
10. Nathaniel Crowder Little Miami 8'06.00"
11. Rocco Tomasetti Little Miami 8'00.00"
11. Mason Schwartz Talawanda 8'00.00"
13. TT Davis Ross 8.00"