Boys Cross Country - Meet

Season:
Team Results
  SCHOOL SCORE  
1. Little Miami 36  
2. Ross 43  
3. Talawanda 97  
4. Northwest 114  
5. Harrison 125  
6. Mount Healthy 148  
7. Edgewood 164  

Individual Results
  NAME SCHOOL TIME
1. Ryan Honkomp Little Miami 17:08.10
2. Steven Knebel Ross 17:10.50
3. Dawson Paul Little Miami 17:13.20
4. Connor Schlade Talawanda 17:43.40
5. Mitchell Wehrung Little Miami 17:44.50
6. Noah White Northwest 17:49.20
7. Justin Abrams Mount Healthy 17:51.20
8. Micah Fields Ross 17:53.90
9. Paul Southwick Ross 17:56.10
10. David Kraushar Talawanda 17:59.80
11. Brayden Plaoesh Ross 18:13.30
12. Tejas Dinesh Little Miami 18:23.80
13. Austin Ashcraft Ross 18:32.00
14. Taylor Tombragel Talawanda 18:33.90
15. Jacob Anderson Little Miami 18:38.80
16. Louis Acra Harrison 18:39.50
17. Tyler Hines Northwest 18:45.30
18. Brandon Beam Edgewood 18:46.70
19. Shaun Loftin Little Miami 18:48.60
20. Jacob Schulten Ross 18:49.40
21. Adam Haynes Northwest 18:53.40
22. Josh Huddleston Talawanda 18:54.70
23. Maguire Smith Harrison 18:56.00
24. Jack Davis Harrison 18:56.60
25. Phillip Bertsch Little Miami 19:02.60
26. Jacob Claspill Northwest 19:06.00
27. Dylan McGlothlin Edgewood 19:26.10
28. Dylan Shumway Talawanda 19:42.00
29. Mamoudo Diallo Mount Healthy 19:45.80
30. Chayce Helms Harrison 19:50.60
31. Bailey Chasteen Edgewood 19:56.80
32. Dylan Kuehn Harrison 20:12.50
33. Patrick Geshan Talawanda 20:14.40
34. Jon Caudill Talawanda 20:18.00
35. Gelanni Jones Mount Healthy 20:25.10
36. Alex Bowie Talawanda 20:31.30
37. Theiron Elliott Mount Healthy 20:36.40
38. Ricky Feller Harrison 20:36.50
39. Johnny Swiecki Harrison 20:47.60
40. Kavon Bradley Mount Healthy 20:50.60
41. John Butler Mount Healthy 20:59.00
42. Samuel Schenck Edgewood 21:14.20
43. Gilbert Cole Mount Healthy 21:17.20
44. Gage Edwards Northwest 21:37.50
45. Tu Cao Northwest 21:38.30
46. Elijah Goff Edgewood 21:39.50
47. Ryan Specht Edgewood 22:06.50
48. Dalton Ownes Edgewood 23:35.60
49. Jacob Ackermann Northwest 24:12.70