Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Dawson Paul Little Miami Talawanda Invite 17:04.00
2. Micah Fields Ross East Classic 17:20.00
3. Timothy Foster Harrison Districts 17:21.80
4. David Kraushar Talawanda Hamilton 17:22.00
5. Brayden Ploehs Ross District Championships 17:23.50
6. Justin Abrams Mount Healthy Districts 17:24.50
7. Andrew Biddle Little Miami Kettering 17:29.50
8. Steven Knebel Ross District Championships 17:42.80
9. James Palmer Ross District Championships 17:50.60
10. Austin Ashcraft Ross District Championships 17:50.90
11. Lincoln Schmucker Little Miami Kettering 17:54.90
12. Daniel Chamberlin Little Miami Kettering 17:59.80
13. Connor Schlade Talawanda Talawanda 18:04.00
14. Taylor Tombragel Ross District Championships 18:07.50
15. Jacob Bundy Ross District Championships 18:07.60
16. Tejas Dinesh Little Miami Kettering 18:09.50
17. Jacob Anderson Little Miami Talawanda Invite 18:11.80
18. Daniel Sawdai Talawanda Hamilton 18:13.00
18. Paul Southwick Ross East Classic 18:13.00
20. Mitch Wehrung Little Miami Kettering 18:14.00
21. Finn Klambeck Talawanda Eaton 18:22.00
22. Adam Haynes Northwest SWOC Championships 18:26.00
23. Shaun Loftin Little Miami Kettering 18:28.70
24. Kyle Funk Harrison Ryle Invitational 18:30.22
25. Maguire Smith Harrison Districts 18:33.70
26. Brennan McIntosh Edgewood Talawanda Invitational 18:35.00
27. Alex Schuler Ross East Classic 18:39.00
28. Colton Daugherty Little Miami Troy 18:39.90
29. Dylan McGlothlin Edgewood District Championships 18:46.00
30. Nicholas Payne Harrison Ross 18:48.94
31. Phil Fathman Ross East Classic 18:56.00
32. Jack Davis Harrison Ross 19:00.21
33. Jed Sisco Little Miami Cedarville 19:05.90
34. Jacob Claspill Northwest Talawanda Invitational 19:06.00
34. Josh Huddleston Talawanda Talawanda 19:06.00
36. Terrence Johnson Mount Healthy Districts 19:08.30
37. Shawn Bell Mount Healthy SWOC 19:14.10
38. Conner Close Little Miami Kettering 19:20.30
39. Skyler Adams Little Miami Cedarville 19:20.70
40. Isaac Daku Little Miami Kettering 19:29.20
41. Chayce Helms Harrison Districts 19:29.40
42. Alex Russo Little Miami Troy 19:30.40
43. Dhruv Dinesh Little Miami Troy 19:33.40
44. Chris Pavon Mount Healthy Ed Leas Fall Classic 19:35.38
45. Aaron Polk Ross East Classic 19:40.00
46. Drew Berg Little Miami Troy 19:41.50
47. Kyle Curry Ross East Classic 19:43.00
47. Kye Tomoyasu Talawanda Cedarville 19:43.00
49. Alex Sipniewski Harrison Districts 19:43.20
50. Johnny Faler Talawanda Eaton 19:44.00
51. Josh Ackermann Northwest SWOC Championships 19:45.00
52. Charlie Littleton Harrison Districts 19:45.50
53. DeAndre Evans Mount Healthy SWOC 19:51.50
54. Quinn Kissell Talawanda Mason 19:56.00
55. Luke Demeropolis Ross East Classic 20:08.00
56. Isaac Fathman Ross East Classic 20:10.00
57. Caleb Smiley Mount Healthy Districts 20:11.50
58. Dalton Owens Edgewood District Championships 20:13.00
59. Samson Andresen Edgewood Hamilton Invitational 20:15.00
60. Joe Quatman Little Miami Kettering 20:16.10
61. Ne'Antae Harris Mount Healthy Districts 20:16.50
62. Jens Bartel Talawanda Eaton 20:20.00
63. Jon Caudill Talawanda Mason 20:21.00
64. John Butler Mount Healthy Districts 20:25.80
65. Michael Rivera Ross East Classic 20:26.00
66. Gage Edwards Northwest Taylor Invitational 20:30.00
67. Adam Holtcamp Little Miami Troy 20:38.90
68. Ethan Hamilton Talawanda Valley View 20:40.00
69. Brecken Hornsby Talawanda Valley View 20:51.00
70. Jake Roberts Harrison Talawanda 20:52.00
71. Samuel Schenck Edgewood District Championships 20:56.00
72. Jared Leonhart Edgewood Harrison Invitational 20:57.00
73. Chris Wright Northwest SWOC Championships 20:58.00
74. Jeremiah Archer Ross SWOC Championships 21:01.30
75. Coonor Wells Talawanda Mason 21:02.00
76. Ben Farmer Talawanda Mason 21:11.00
77. Seth Tumlin Harrison Ross 21:15.38
78. Grant Dunn Ross Ross Invite 21:17.00
79. Abrahim Shindi Harrison Ryle Invitational 21:21.60
80. Marcus Blunt Mount Healthy Taylor Invitational 21:24.30
81. Ricky Feller Harrison SWOC 21:29.70
82. PJ Schulten Ross Lebanon Invite 21:30.00
83. Ben Long Little Miami Miamisburg 21:32.80
84. Andrew Grady Ross Harrison Invite 21:35.00
85. Brayden Ryan Harrison SWOC 21:38.90
86. Jack Schrage Harrison SWOC 21:41.70
87. Kyle McGinnis Ross East Classic 21:48.00
88. Jason Botts Ross East Classic 21:57.00
89. Levi Grimm Ross East Classic 22:02.00
90. Isaac McKinney Mount Healthy SWOC 22:11.70
91. Isaiah Wolf Edgewood District Championships 22:29.00
92. Noah Shindi Harrison Talawanda 22:38.81
93. Brandon Hall Talawanda Hamilton 22:59.00
94. Jon Walker Little Miami Talawanda Invite 23:00.50
95. Connor Woodin Talawanda Hamilton 23:13.00
95. Griffin Easton Harrison SWOC 23:13.00
97. Ryan Braga Little Miami Kettering 23:32.10
98. Jacob Ackermann Northwest SWOC Championships 23:40.00
99. Mykell Beck Mount Healthy Taylor Invitational 23:42.30
100. Drake Griessman Harrison Ryle Invitational 23:55.00
101. Ben Nachowittz Talawanda Talawanda 24:00.00
102. Kyle Thomas Northwest Taylor Invitational 24:03.00
103. Jacob Guilfoyle Harrison Talawanda 24:24.50
104. Caleb Boggess Talawanda Hamilton 24:43.00
105. James Beckett Talawanda Eaton 24:51.00
106. Jeremy Covalcine Ross SWOC Championships 24:58.60
107. Eric Quinn Northwest SWOC Championships 25:27.00
108. Charlie Miller Harrison SWOC 25:32.70
109. Justin Guilfoyle Harrison SWOC 25:44.50
110. Noah Campagna Harrison SWOC 26:59.10
111. Minnsung No Little Miami Talawanda Invite 27:46.40
112. Will Lee Ross Ross Invite 29:59.00
113. Jake Wempe Harrison SWOC 34:02.00