Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Maddy Iden Talawanda Regionals - Troy 19:04.00
2. Hannah Lippincott Talawanda Regionals - Troy 19:49.00
3. Libby Farmer Talawanda Regionals - Troy 19:54.00
4. Eva Motta Talawanda Districts - Cedarville 20:32.00
5. Lydia Vach Little Miami Kettering 20:41.80
6. Jessica Guilfoyle Harrison Harrison Invitational 21:00.90
7. Kirsten Sagraves Little Miami Kettering 21:16.30
8. Zoe Moore Talawanda Regionals - Troy 21:43.00
9. Lucy Urbina Little Miami SWOC 21:56.60
10. Jane Loffer Little Miami SWOC 21:59.20
11. Sydney Lewis Little Miami SWOC 22:09.80
12. Mazzy Ozias Ross SWOC 22:11.60
13. Savanna Chapin Northwest SWOC League Meet 22:13.00
14. Mary Mobley Harrison Districts 22:19.40
15. Ella Norris Mount Healthy Buck Creek Invitational 22:29.00
16. Katie Schuckman Little Miami SWOC 22:39.90
17. Asya Walsh Talawanda Talawanda 22:40.00
18. Sophie Zimmerman Little Miami Kettering 22:43.50
19. Abigail Bahlau Talawanda Regionals - Troy 22:44.00
20. Kyra Wells Edgewood SWOC 22:57.00
21. Molly Wilson Little Miami SWOC 22:59.30
22. Zaina Shindi Harrison SWOC 23:00.10
23. Michelle Mancini Northwest SWOC League Meet 23:02.00
24. Mary Kate Huddleston Talawanda Talawanda 23:18.00
25. Alyssa Chaney Talawanda Talawanda 23:19.00
26. Ally Moore Ross SWOC 23:29.50
27. Alma Peterson Talawanda Talawanda 23:31.00
28. Brooke Hubbard Talawanda Talawanda 23:33.00
29. Erin Richter Northwest SWOC League Meet 23:38.00
30. Larissa Martin Little Miami SWOC 23:39.60
31. Katie Ballantyne Edgewood Districts 23:47.00
32. Kayla Guffey Edgewood SWOC 23:50.00
33. Leah Kistner Northwest SWOC League Meet 23:52.00
34. Haley Davis Harrison Districts 23:52.30
35. Katie Ledford Ross SWOC 24:00.90
36. Dominique Withrow-Ibrahim Talawanda Talawanda 24:03.00
37. Allison Garbenis Little Miami SWOC 24:06.80
38. Kennedy Hale Harrison Districts 24:15.30
39. Mariah Grubbs Harrison Districts 24:29.20
40. Becky Young Ross SWOC 24:43.70
41. Zoie Zobel Harrison SWOC 24:47.00
41. Allison Ackermann Northwest SWOC League Meet 24:47.00
43. Kelly Dunn Ross SWOC 24:53.10
44. Emma Thyen Edgewood Districts 24:57.00
45. Crystal Reatherford Harrison Harrison Invitational 25:09.30
46. Kaitlyn Rice Little Miami SWOC 25:11.10
47. Delaney Pauley Edgewood Districts 25:13.00
48. Emily Davis Harrison SWOC 25:34.80
49. Maya Galindo Harrison Harrison Invitational 25:46.80
50. Maria Snelling Little Miami SWOC 26:04.60
51. Alyssa Hill Little Miami Miamisburg 26:13.30
52. Sierra Taylor Harrison SWOC 26:18.00
52. Madison Fantelli Talawanda Talawanda 26:18.00
54. Olivia Clayton Ross Ross 26:25.81
55. Alexandra Miller Harrison East Central Invitational 26:30.20
56. Libby Smith Edgewood SWOC 26:35.00
57. Kelsie Chasteen Edgewood Blazer Invitational 26:52.00
58. Summer Lowe Harrison East Central Invitational 26:56.10
59. Mckenzie Smith Ross Lebanon 26:58.20
60. Jala Anderson Mount Healthy Buck Creek Invitational 27:25.00
61. Brooklyn Manning Edgewood Blazer Invitational 27:33.00
62. Lauren Butts Edgewood SWOC 27:36.00
63. Kaylee Hair Ross SWOC 28:04.70
64. Katie Keeler Talawanda Talawanda 28:06.00
65. Ashley Koby Ross SWOC 28:21.90
66. Lindsey Greene Harrison Talawanda Invitational 28:53.34
67. Abby Finger Ross SWOC 29:04.60
68. Heather Kuckuck Talawanda Talawanda 29:53.00
69. Breanna Clemons Mount Healthy Buck Creek Invitational 30:06.00
70. Morgan Haynie Harrison Harrison Invitational 30:23.50
71. Aliya Phipps Mount Healthy Princeton Invitational 31:06.00
72. Terriona Minton Mount Healthy Princeton Invitational 32:12.00
73. Haylie Russell Northwest Talawanda Invitational 32:15.00
74. Ashley Jacobs Harrison Ross Invitational 33:38.43
75. Jennifer Siragusa Northwest Centerville Saturday Night Lights 33:48.00
76. Taylor Neal Edgewood Talawanda Invitational 33:52.00
77. Makayla Foster Edgewood Monroe Invitational 34:36.00
78. Ariana Hambaugh Harrison Talawanda Invitational 39:14.53
79. Audrey Lorigan Talawanda Fairmont 48:20.00